BUN VENIT!

AcasaAcasa    FAQFAQ  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Radio Speranta Romania

Ultimele subiecte
»  Azi sa stins o stea
Vin Oct 11, 2013 8:06 pm Scris de gina.gina

» Steaua e favorită cu Rapid
Joi Apr 11, 2013 6:21 am Scris de Admin

» Stiinta si sanatate!
Vin Mar 01, 2013 8:58 am Scris de Admin

» Sport!
Mar Feb 26, 2013 2:11 am Scris de Admin

» PAPA BENEDICT
Lun Feb 11, 2013 5:11 am Scris de Admin

» Coreea de Nord se pregăteşte de RĂZBOI.
Joi Ian 31, 2013 8:19 am Scris de Admin

» REVISTA PRESEI
Mier Ian 09, 2013 11:20 am Scris de Admin

» SPORT
Vin Dec 21, 2012 12:43 am Scris de Florin

» SPORT
Vin Dec 21, 2012 12:43 am Scris de Florin

» Administraţia Naţională de Meteorologie.
Mier Dec 19, 2012 11:43 pm Scris de George

» Despre dezamagire
Mar Dec 18, 2012 1:45 am Scris de Lucia

» Structura Cabinetului şi nominalizările pe portofolii
Mar Dec 18, 2012 1:35 am Scris de Admin

»  Sfântul Ierarh Nicolae
Mier Dec 05, 2012 10:54 pm Scris de Admin

» De Ziua Naţională...
Sam Dec 01, 2012 8:59 am Scris de Admin

» Steaua-Dinamo
Dum Noi 04, 2012 10:49 am Scris de Admin

» Abracadabra
Joi Oct 25, 2012 3:10 pm Scris de Admin

» Intre inder si drac!
Joi Oct 25, 2012 3:07 pm Scris de Admin

» Costel
Joi Oct 25, 2012 3:04 pm Scris de Admin

» Leonard Cohen
Joi Oct 25, 2012 2:04 pm Scris de Admin

» Rezultate înregistrate în partidele disputate, joi, vineri, sâmbătă şi duminică, în etapa a XII-a a Ligii I, programul meciurilor de luni şi clasamentul competiţiei:
Lun Oct 22, 2012 4:26 am Scris de Admin

Subiectele cele mai active
Jocul Spanzuratoarea...
CE MUZICA ASCULTATI?
Muzica romaneasca
MUZICA INTERNATIONALA
Super bancuri.
Sa inceapa Trivia!
FOLCLOR
SA NE REAMINTIM.....
Meniu de post
LA MULTI ANI 2012!
Cuvinte-cheie
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Distribuiţi | 

Pisica pe descoperisul fierbinte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Pisica pe descoperisul fierbinte   Sam Iul 07, 2012 1:03 am

Unele femei isi alinta barbatul ,,porcule" iar porcusorului de Guineea ii spun ,,scumpule". Dar asta nu dovedeste nimic. Interesant e ca nici unul, nici altul nu sunt porcine get-beget.

,,Locuiesc singura" i-a spus ea lui, iar el si-a frecat mainile. Amica mea era fericita posesoare a patru caini sariti de pe fix. Ca sa aveti o imagine completa a zburdalniciei, mentionez ca erau Labradori.Exact, din aia mari, dragalasi, care darama tot.
Si iata ce s-a intamplat. Tipul patrunsese pe usa de-a-ndaratelea , cu o mana in chiloteii ei, deja. Musafirul excitat era sa-si inghita limba, cand a vazut saispe picioare treierand covorul persan si, implicit, libidoul batut de soarta. Ea, obisnuita cu gelozia prosteasca a dulailor, nu-i mai lua in seama. Doar erectia lui era de alta parere.
Dupa indelungi eforturi si la fel de indelungi coniace, a izbutit sa ajunga intr-o pozitie care putea fi calificata drept sex. Doar ca, la zece secunde de la decolare, motoarele au luat foc:unul din muschetarii incuiati profilactic in baie a sarit pe etajera cocosata de marafeturi cosmetice (asta dupa ce-o latrase ultimativ). Zornaitul sinistru de cioburi si capace a zadarnicit- in rasul ei si dracii lui-orice proiect erotic civilizat. In timp ce valorile materiale ale casei cadeau ca la popice, el isi aduna oripilat nadragii de pe covor si se pierdea in noapte, ca atatia alti trecatori prin viata si crescatoria ei.
Un alt cunoscut de-al meu si-a cam pierdut iubirea vietii cand, disperat ca pisica sus mentionatei s-a aburcat pe fundul lui taman in seara cand catadicsise sa se complaca in pozitia misionarului(preferata ei si-a altor doua miliarde de femei), i-a zis ,,Zat! Cara-te de-aici!". Printr-o interesanta coincidenta, exact asta i-a spus si lui amanta-sa, o secunda mai tarziu.
Sa va spun si povestea unui fost coleg de-al meu, care i-a strigat iubitei lui:,,Vezi ca idiotul de Pufi al tau m-a muscat de penis!". Idiot esti tu, Pufi n-a muscat pe nimeni in viata lui!". Pufi era hamster, deci versiunea partii vatamate nu era foarte credibila.
Am fost odata in vizita la un tip de care m-as fi putut indragosti, pana in clipa cand am intrat impreuna in casa si el a strigat de la usa:,,Tito, hai la tati sa-i aratam lu' Simona ce frumosi suntem" De dupa usa, a iesit un iepure de ala in vreo opt culori, am crezut ca-l improscase cineva la paint-ball. Libidoul meu cazuse lat inca de la stigatura tito-hai-la -tati, iar urechila n-a mai izbutit sa ma relaxeze suficient ca sa terminam seara cordial.
Domnul meu semet s-a aruncat in patru labe si-a inceput sa-l dragaleasca pe iepurica, prostinudu-si dictia: te ta-i dea tatutu'lui, morcovel, varzica, bobite?
Iepurele, care nu venea nici de-al dracului daca-l chemam sa-l mangai, se itea negresit cand ne vedea ca ne giugiulim, intra sub perne si acolo incepea sa se agite, ipocrit de-ti venea sa-l turtesti. Tac-su credea ca i se sufoca odorul si ma arunca din brate cat colo urland cu vocea valvoi:,, Tito ce faci, tati, iesi de-acolo, Tito hai la tati!".
Singurl lucru pe care il regret din scurta relatie cu savantul e ca ultima chestiune pe care i-am spus-o a fost cam nedemna de gratia mea proverbiala. Zic: ,,Ai vazut filmul << Atractie fatala>>, in care Glenn Close i-a fiert iepurele de viu amantului, ca sa se razbune?". Repet, imi pare sincer rau ca am rostit aceasta intrebare de prost gust. Nu de alta, dar in ziua cand o sa-i fiarba una iepurele (e doar o chestiune de timp, sunt absoult sigura), niciun avocat n-o sa ma scoata basma curata.

Simona Catrina-editor coordonator la revista ,,Tango"
Sus In jos

Pisica pe descoperisul fierbinte
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: DIN SUFLET PENTRU SUFLET (CLICK AICI)-
Mergi direct la: