BUN VENIT!


 
AcasaAcasa    FAQFAQ  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Radio Speranta Romania

Ultimele subiecte
»  Azi sa stins o stea
Vin Oct 11, 2013 8:06 pm Scris de gina.gina

» Steaua e favorită cu Rapid
Joi Apr 11, 2013 6:21 am Scris de Admin

» Stiinta si sanatate!
Vin Mar 01, 2013 8:58 am Scris de Admin

» Sport!
Mar Feb 26, 2013 2:11 am Scris de Admin

» PAPA BENEDICT
Lun Feb 11, 2013 5:11 am Scris de Admin

» Coreea de Nord se pregăteşte de RĂZBOI.
Joi Ian 31, 2013 8:19 am Scris de Admin

» REVISTA PRESEI
Mier Ian 09, 2013 11:20 am Scris de Admin

» SPORT
Vin Dec 21, 2012 12:43 am Scris de Florin

» SPORT
Vin Dec 21, 2012 12:43 am Scris de Florin

» Administraţia Naţională de Meteorologie.
Mier Dec 19, 2012 11:43 pm Scris de George

» Despre dezamagire
Mar Dec 18, 2012 1:45 am Scris de Lucia

» Structura Cabinetului şi nominalizările pe portofolii
Mar Dec 18, 2012 1:35 am Scris de Admin

»  Sfântul Ierarh Nicolae
Mier Dec 05, 2012 10:54 pm Scris de Admin

» De Ziua Naţională...
Sam Dec 01, 2012 8:59 am Scris de Admin

» Steaua-Dinamo
Dum Noi 04, 2012 10:49 am Scris de Admin

» Abracadabra
Joi Oct 25, 2012 3:10 pm Scris de Admin

» Intre inder si drac!
Joi Oct 25, 2012 3:07 pm Scris de Admin

» Costel
Joi Oct 25, 2012 3:04 pm Scris de Admin

» Leonard Cohen
Joi Oct 25, 2012 2:04 pm Scris de Admin

» Rezultate înregistrate în partidele disputate, joi, vineri, sâmbătă şi duminică, în etapa a XII-a a Ligii I, programul meciurilor de luni şi clasamentul competiţiei:
Lun Oct 22, 2012 4:26 am Scris de Admin

Subiectele cele mai active
Jocul Spanzuratoarea...
CE MUZICA ASCULTATI?
Muzica romaneasca
MUZICA INTERNATIONALA
Super bancuri.
Sa inceapa Trivia!
FOLCLOR
SA NE REAMINTIM.....
Meniu de post
LA MULTI ANI 2012!
Cuvinte-cheie
Cautare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

Distribuiţi | 
 

 Programul de azi al sportivilor români la JO. Mai luăm vreo medalie?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Dreamy

avatar

feminin Balanta Mesaje : 3391
Data nasterii : 25/09/1968
Data de inscriere : 29/10/2011
Varsta : 49
Localizare : Ardeal

Agenda personala
Ocupatie: Statistician
Relatii:
Studii:

MesajSubiect: Programul de azi al sportivilor români la JO. Mai luăm vreo medalie?   Dum Iul 29, 2012 7:13 am

Ziua de duminică 29 iulie este o zi plină pentru
sportivii români la Jocurile Olimpice de vară de la Londra, unde au mai
multe şanse la medalii.


IATĂ PROGRAMUL COMPLET







11h00 Lucia Liliana Mihalache (tir, skeet) Calificări The Royal Artillery Barracks
11h30 Dan Gheorghe Fâşie (judo, cat. 66 kg) Calificări ExCeL - North Arena 2
11h58 Andreea Chiţu - Soraya Haddad (judo, cat. 52 kg) Calificări ExCeL - North Arena 2
12h00 Elisabeta Samara (tenis de masă, simplu) Tur 2 ExCeL - North Arena 1
12h30 Tiberiu Dolniceanu (scrimă, sabie individual) Calificări ExCeL - South Arena 1
12h30 Rareş Dumitrescu (scrimă, sabie individual) Calificări ExCeL - South Arena 1
12h30 Gelu Zalomir (scrimă, sabie individual) Calificări ExCeL - South Arena 1
13h30 echipaj feminin 8+ (canotaj) Calificări Eton Dorney (componenţa poate suferi modificări)
14h10 Camelia Potec (înot, 400 m liber) Calificări Olympic Park - Aquatics Centre
16h00 Dan Gheorghe Fâşie (judo, cat. 66 kg) Semifinale ExCeL - North Arena 2
16h00 Lucia Liliana Mihalache (tir, skeet) Finala The Royal Artillery Barracks
16h14 Andreea Chiţu (judo, cat. 52 kg) Semifinale ExCeL - North Arena 2
18h00 Andreea Chiţu (judo, cat. 52kg) Finala ExCeL - North Arena 2
18h10 Dan Gheorghe Fâşie (judo, cat. 66 kg) Finala ExCeL - North Arena 2
20h00 Tiberiu Dolniceanu (scrimă, sabie individual) Semifinale ExCeL - South Arena 1
20h00 Rareş Dumitrescu (scrimă, sabie individual) Semifinale ExCeL - South Arena 1
20h00 Gelu Zalomir (scrimă, sabie individual) Semifinale ExCeL - South Arena 1
20h20 România - Marea Britanie (polo) Grupa B Olympic Park - Water Polo Arena
21h10 Tiberiu Dolniceanu (scrimă, sabie individual) Finala ExCeL - South Arena 1
21h10 Rareş Dumitrescu (scrimă, sabie individual) Finala ExCeL - South Arena 1
21h10 Gelu Zalomir (scrimă, sabie individual) Finala ExCeL - South Arena 1
22h00 echipa feminină de gimnastică artistică Calificări North Greenwich Arena (O2)
22h13 Camelia Potec (înot, 400 m liber) Finala Olympic Park - Aquatics Centre
22h30 Daniela Dodean (tenis de masă, simplu) Tur 2 ExCeL - North Arena 1
Sus In jos
 
Programul de azi al sportivilor români la JO. Mai luăm vreo medalie?
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: DIN SUFLET PENTRU SUFLET (CLICK AICI)-
Mergi direct la: